• 0(534) 304 12 98
  • Merkez / AKSARAY

Web Site Tasarımı

Web sitesi yapmak, web sitesine sahip olmak artık günümüzde çok önemli bir yere sahip oldu. İnternetin ortaya çıkmasından bu yana dünyada açılan web sitelerinin sayısı günbegün artmaktadır. Peki bir web sitesine neden ihtiyaç duyulur? Aslında bu sorunun cevabı bizce çok basit.
Nasıl ki bir işletme ürünlerini pazarlamak için kendisine bir dükkan açıyorsa web sitesi de bu dükkanların sanal halidir. Fiziksel bir mağazada ürünlerimizin satışını ve pazarlamasını yaparken aynı durumu da internet ortamına taşımamız gerekiyor. İncecode olarak bu noktada Aksaray'da size hizmet veriyoruz.

Neden Web Sitesine İhtiyaç Duyarız?

Bir işletme fiziksel dükkanını açtığı zaman sadece dükkanını gören kişilere ulaşabilir. Ama aynı işletme dükkanını web sitesi ile sanal ortama taşırsa tüm Türkiye'ye satış yapabilir. Bu da satış hacminin inanılmaz artışı demektir.

Bir web sitesine sadece ürünlerimizi pazarlamak için ihtiyaç duymayız. Müşteri ile iletişim kurmak, müşteri memnuniyetini ölçmek veya sadece yaptığımız işi insanlara göstermek de isteyebiliriz. Bu noktada bir web sitesine sahip olmak hayati önem taşır.

Bir web sitesi aynı zamanda samimiyet, kurumsallık ve güvenin de sembolüdür. İnsanlar artık sosyal medya hesaplarının yanı sıra bir işletmenin web sitesi var mı yok mu ona da dikkat ediyor. Ayrıca bir web sitesine sahip firma ürünlerinin şeffaflığını da insanlara sunmuş demektir.

Ayrıca işletmenizin web sitesi, bulunduğunuz şehirde de Google aratmalarında ön plana çıkmanızı sağlar. Örneğin Aksaray'da bir işletmeye sahipsinizdir. İncecode olarak web sitenizi açarak Google'da üst taşıyabiliriz. Böylece bulunduğunuz şehirde tanınmış olursunuz.Web Sitesi Ne İşe Yarar?

Yukarıda da detaylı bahsettiğim üzerine bir web sitesi; daha çok müşteriye ulaşmaya, müşteriler ile iletişim kurmaya, satış hacimlerinizi artırmaya ve hem Türkiye hem de kendi şehrinizde tanınmanızı sağlar.

Aynı zamanda kurumsallığın da göstergesidir. Web sitesine sahip firmalar insanların gözünde daha güvenilir ve kalıcı olur. Bir web sitesine sahip firma ürünlerinin satışından tanıtımına kadar birçok noktada fayda sağlar.

Sitenizin ziyaretçileri günden güne artıkça da şehrinizde tanınmaya ve daha fazla kişiye ulaşmaya başlarsınız. Bir web sitesine sahip olmak aynı zamanda hızdır. Rakiplerinizden çok daha önce potansiyel müşterilerinize ulaşırsınız.

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Web sitesi internet programcılığı işidir. Sitenin tasarımı (front-end) ve veritabanı (back-end) şeklinde ikiye ayrılır. Bir web sitesi yapmak isteyen kişi sitenin tasarımı için HTML, CSS, Javascript gibi bazı tasarım kodlama dillerine hakim olması gerekir. Veritabanı için ise ASP.Net, PHP, JAVA gibi bazı programlama kodlama dillerine hakim olması gerekir.

Bu kodlama dillerini bilen bir kişi web sitesi yapabilir. Ancak web sitesi yapmak uzun ve zahmetlidir. Kodlama dillerinin yanı sıra orta derece İngilizce bilgisine de sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra modern bir web sitesine sahip olması için uzun süren bir tasarım ve programlama eğitiminden geçmesi gerekir.

Bu noktada İncecode devreye giriyor. Sizi bütün bu karmaşadan kurtarıyoruz. İşi profesyonellere bırakmanızı tavsiye ederiz. İhtiyacınız olan ve sizi binlerce yeni müşteriye kavuşturacak web sitenizi tamamen profesyonel, modern bir şekilde oluşturabiliriz.

Hemen bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki web sitesini yapmaya başlayalım.

Aksaray'da Web Sitesi Sahip Olmak

Eğer sizde artık bir web sitesine sahip olmaya karar verdiyseniz İncecode olarak size hizmet vermeye hazırız. Aksaray'da yaklaşık 5 yıldır hizmet veren firmamız bütün tecrübesi ile ihtiyacınız olan web sitesini yapar ve sizi şehrinizde üst sıralara çıkarır.

İşinde uzman profesyonel ekibimiz ile kısa sürede web sitenizi hazırlayıp kullanımınıza teslim ederiz. Sen de Aksaray'da üst sıralarda olmak istiyorsan hemen iletişime geç.

Telefon
Whatsapp